Hudba na blanenském zámku: ISHA trio – online koncert

Již přesunutý koncert na 4. 12. 2020 se nemohl z důvodu vládních nářízení odehrát, koncert je vám však k dispozici ONLINE. 

Nalaďte se na náš youtube kanál a tam se můžete zaposlouchat.

ODKAZ NA KONCERT ZDE

 

Hudba na blanenském zámku: ISHA trio

4.12.2020 19:00
Blansko

Muzeum Blanenska

Druhý koncert z cyklu Hudba na blanenském zámku.

Kvůli aktuální situaci jsme museli koncert přesunout na 4. prosince 2020. O případných dalších změnách budeme informovat.

4.12.2020 se představí ženské hudební uskupení ISHA trio s koncertem Love stories. Těšit se můžete na skladby z per českých hudebních velikánů a také na blanenskou rodačku, sopranistku Lucii Rozsnyó.
ISHA trio bylo založeno v roce 2007 na půdě JAMU v Brně a brzy se zařadilo mezi špičkové soubory u nás i v zahraničí. Soubor vystupuje v obsazení Lucie Rozsnyó – soprán, Kristina Vaculová – flétna, Sára Medková – klavír. Repertoár ansámblu zahrnuje skladby od baroka až po hudbu soudobou, na kterou se soubor specializuje.

Trio koncertuje na prestižních pódiích v Evropě, Číně a USA. Vystoupilo na mezinárodních hudebních festivalech Audio Art Krakow, Charterhouse International Music Festival, Moravský podzim, Expozice nové hudby, Janáček Brno, Smetanovské dny, Music Olomouc, Setkávání nové hudby plus, Přítomnost Praha, Dny soudobé hudby, Schrattenbach Olomouc, Forfest, aj.
Více zde: www.ishatrio.cz

Vstupenky na koncert budou v předprodeji na pokladně muzea.
Akce je realizována za podpory města Blanska.

REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ VYHLÍDKA
Češkovice 158, 678 01 Blansko
vyhlidka@kolping.cz
777 555 746
REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ VYHLÍDKA
Češkovice 158, 678 01 Blansko
vyhlidka@kolping.cz
777 555 746
Provozovatelem REKREAČNÍHO ZAŘÍZENÍ VYHLÍDKA je Kolpingovo dílo České republiky.
„Otevíráme srdce a podáváme lidem pomocnou ruku, aby uměli být sami sebou a našli si své místo v rodině i ve společnosti.”