Firemní akce

Rekreační zařízení Vyhlídka je díky své poloze a dobré dostupnosti žádaným a ideálním místem k uspořádání firemních oslav, školení a nejrůznějších akcí. 

  

Konferenční prostory   

Součástí objektu je konferenční sál s barem a kapacitou 95 osob, jídelna pro 70 osob, salónek pro 30 osob a rozlehlá centrální hala pro 150 osob.
Společenský sál s barem je ideální pro pořádání konferencí, firemních prezentací, školení, oslav a večírků… Přímo ze sálu lze vstoupit na venkovní terasu chráněnou vzrostlými stromy. V sálu je nainstalována videoprojekce, ozvučení s bezdrátovou technologií, wifi i kabelový internet.
Salónek s přilehlou střešní terasou je ideální pro menší skupiny a evokuje domácí prostředí. K dispozici je připojení k internetu, dataprojektor, projekční plátno, vizualizér, TV se satelitním příjmem, DVD, video, CD přehrávač, kopírování…. Uspořádání konferenčního sálu najdete zde.

Rekreační zařízení Vyhlídka je díky své poloze a dobré dostupnosti žádaným a ideálním místem k uspořádání firemních oslav, školení a nejrůznějších akcí. 

 

Ubytování

Nabízíme ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích s balkonem, nebo terasou. Pokoje nabízejí krásný výhled do okolní zalesněné krajiny a na rybník.

Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Vyhlídka je plně bezbariérová s výtahem a má kapacitu 103 lůžek.   WIFI je v celém objektu.

Při využití jako dvoulůžkové pokoje a apartmány má kapacitu 56 lůžek a při využití jako dvou a třílůžkové pokoje a apartmány 75 lůžek.

 

Stravování

Dle Vašeho přání připravíme stravování včetně slavnostního menu, rautu, rožnění selete, grilování, opékání párků..

Vaříme převážně českou a moravskou kuchyni z regionálních produktů.
Jsme připraveni na bezlepkové pobyty, alergie na potraviny a diety. O vše se stará proškolený personál, který vychází našim zákazníkům maximálně vstříc (pečeme si i vlastní bezlepkový chléb).

 

Sportovní aktivity

V našem rozlehlém přírodním areálu (16 500 m2) jsou k dispozici 2 víceůčelová hřiště, basketbalový plácek, teepee, přírodní rybník a amfiteátr s ohništěm. Na pozemku máme  zookoutek.

Přímo v objektu si lze zahrát ping pong, stolní fotbal, šipky a odreagovat se na trampolíně.

V okolí Vyhlídky je mnoho zajímavých turistických cílů. Okolní lesnatá příroda vybízí k procházkám a nebo pořádání her.

Po dohodě zařídíme teambuilding.

 

Relaxace

V těsné blízkosti Vyhlídky se nachází Wellness centrum – velký venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou a vodními atrakcemi, vnitřní bazén se slanou vodou a protiproudem, finská a parní sauna, solární louka, masáže.

 

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz – neváhejte nás kontaktovat.

Můžete využít jak kontaktní formulář, tak kontakty uvedené níže.

Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaši návštěvu.

  * povinné

  REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ VYHLÍDKA
  Češkovice 158, 678 01 Blansko
  vyhlidka@kolping.cz
  777 555 746
  REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ VYHLÍDKA
  Češkovice 158, 678 01 Blansko
  vyhlidka@kolping.cz
  777 555 746
  Provozovatelem REKREAČNÍHO ZAŘÍZENÍ VYHLÍDKA je Kolpingovo dílo České republiky.
  „Otevíráme srdce a podáváme lidem pomocnou ruku, aby uměli být sami sebou a našli si své místo v rodině i ve společnosti.”