Rodiny a jednotlivci

Ubytování

Nabízíme po celý rok ubytování pro rodiny i jednotlivce ve 2-6 lůžkových pokojích s balkonem, nebo terasou. Pokoje nabízejí krásný výhled do okolní zalesněné krajiny a na rybník. Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Vyhlídka je plně bezbariérová s výtahem a má kapacitu 103 lůžek. WIFI v celém objektu.

 

Stravování

Vaříme převážně českou a moravskou kuchyni z regionálních produktů. Dle předem připraveného jídelníčku.
Jsme připraveni na bezlepkové pobyty, alergie na potraviny a diety. O vše se stará proškolený personál, který vychází našim zákazníkům maximálně vstříc (pečeme si i vlastní bezlepkový chléb).

 

—————————————————————–

UBYTOVÁNÍ PO CELÝ ROK

——————————————————————

 

Společenské prostory

Součástí objektu je společenský sál s kapacitou 95 osob, jídelna pro 70 osob, klubovna pro 30 osob a rozlehlá centrální hala až pro 150 osob.
K dispozici je připojení k internetu, počítačový koutek, data projektor, projekční plátno, vizualizér, TV se satelitním příjmem, DVD, video, CD přehrávač, kopírování, bezdrátové ozvučení společenského sálu. K zapůjčení stolní hry z přírodních materiálů – MORAVSKÝ KRAS regionální produkt.

 

 

Sportovní aktivity

V našem rozlehlém přírodním areálu (16 500 m2) jsou k dispozici 2 víceůčelová hřiště, basketbalový plácek, velké dětské hřiště, teepee, přírodní rybník a amfiteátr s ohništěm. Na pozemku máme zookoutek.

Přímo v objektu si lze zahrát ping pong, stolní fotbal, šipky a zadovádět na trampolíně.

Vyhlídka je ideální místo pro pořádání turistických a cyklystických výletů. Okolní lesnatá příroda vybízí k procházkám. Sportovní potřeby k zapůjčení.

 

 

————————————————————————–

V SRDCI MORAVSKÉHO KRASU

————————————————————————–

 

Relaxace

V těsné blízkosti Vyhlídky se nachází Wellness centrum – velký venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou a vodními atrakcemi, vnitřní bazén se slanou vodou a protiproudem, finská a parní sauna, solární louka, masáže.

 

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz – neváhejte nás kontaktovat.

Můžete využít jak kontaktní formulář, tak kontakty uvedené níže.

Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaši návštěvu.

  * povinné

  REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ VYHLÍDKA
  Češkovice 158, 678 01 Blansko
  vyhlidka@kolping.cz
  777 555 746
  REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ VYHLÍDKA
  Češkovice 158, 678 01 Blansko
  vyhlidka@kolping.cz
  777 555 746
  Provozovatelem REKREAČNÍHO ZAŘÍZENÍ VYHLÍDKA je Kolpingovo dílo České republiky.
  „Otevíráme srdce a podáváme lidem pomocnou ruku, aby uměli být sami sebou a našli si své místo v rodině i ve společnosti.”